Individuální program budoucího profesionála  U20-U23

Základní popis programu 

"Nikdy nejsme tak silní, abychom nepotřebovali pomoc." Cesar Chavez

Vstupní i průběžná diagnostika hráčských schopností

Tréninky na rozvoj technických dovedností 60-90min týdně

Tréninky na rozvoj pohybových schopností s kondičním trenérem 60-90min týdně

Výkonnostní a mentální koučink na pracovní a fotbalové úrovni 60-90min týdně

Špičková zdravotní péče zdarma při zranění hráče

Kariérní poradenství 

Cena od 6.000 Kč měsíčně (standardní cena těchto služeb 15.000 Kč měsčíně) 

Jak to funguje?

ZÁKLADNÍ MYŠLENKA

1. NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

2. KOMPLEXNÍ DIAGNOSTIKA

3. START INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU

Podrobněji o programu

Profesionálním sportovcem, umělcem, podnikatelem, manažerem se stáváme, když absolvujeme minimálně 10.000 hodin tréninku, či praxe. Slyšíme to všude kolem nás a část pravdy na tom najdeme.

Háček je v tom, že pokud trávíte 15 let (od 5 do 20 let) týdně na tréninku či zápasu 7,5 hodiny, dostaneme se celkově na cca 5.500 hodin. Je tedy zapotřebí dvou věcí: více trénovat a lépe trénovat (efektivněji), pak můžeme mít ŠANCI se do vrcholového sportu dostat již ve 20 letech.

Připravili jsme pro Vás individuální program pro budoucího profesionála, který se skládá především ze dvou činností fotbalového tréninku (techniky, pohybové stránky) a metálního tréninku.

Fotbaloví trenéři naší akademie budou mít za úkol Vás vytrénovat k co největší dokonalisti v základních technickýh prvcích fotbalu - zpracování, přihrávka, klička, vedení míče, střelba apod... Další jejich úkol je vás vytrénovat z hlediska pohybové stránky. Tělo vám musí pomáhat hrát fotbal, nikoli Vás brzdit. Fyzické stránce se budou věnovat profesionálové ve svém oboru ,,kondiční trenéři".

Mentální kouč má za úkol vést hráče, aby měl efektivním způsobem dostačující výsledky ve škole. A aby hráč plně využil svého potenciálu na hřišti, kde mu má jeho hlava pomáhat, nikoli bránit.

Každý měsíc děláme s hráčem vyhodnocení jeho vývoje ze strany trenérů, kouče a vlastního hodnocení přímo od hráče.

V období pauzy mají hráči volno, ale zároveň dostávají propracovaný individuální plán rozvoje, který se následně vyhodnocuje.

Pokud bude hráč zraněný, dokážeme zajistit jedninečný postup zdravotního nadstandardu, který ho dokáže vrátit v co nejkratším možném čase na hřitště zpět.

Individuální program budoucího profesionála je určený pro hráče od U10 do U23. Tedy pro hráče od mladších žáků do ,,dospělého fotbalu". Aby hráč rychle dospěl potřebuje nejen fyziologický a fyzický růst, ale technický a mentální rozvoj.

Nechceme vám zasahovat do výběru školy, vnímáme vzdělání jako zásadní věc v životě člověka. Rádi se domluvíme s každou školou na individuálním vzdělávacím programu budoucího profesionálního sportovce (pokud je to potřeba). Jsme schopni podle rozvrhu přizpůsobit časy tréninků i individuálních schůzek. 

Start

První krok, že Vám pomůžeme domluvit individuální studijní plán s Vaší školou (pokud to bude potřeba) a vyřídit veškeré administrativní kroky.

V druhé řadě nastavíme pravidla a koncepci spolupráce. Kdy se bude trénovat, co chceme docílit trénováním, jak zajistíme školní výsledky, jaký bude harmonogram jednotlivých týdnů, nastavíme termíny společných schůzek a tréninků apod.

Než se do individuálního rozvojového programu dáme, proběhne vstupní diagnostika hráče z hlediska zdravotních, fyzických, technických, herních a mentálních dovedností hráče.

Odstartovat či ukončit spolupráci je možné každý půl rok. Vždy před začátkem školního roku či před začátkem pololetí. První skupina bude startovat v lednu 2020. Kapacita je neomezená. 

Fotbalové tréninky

Cílem individuálních tréninků je rozvíjet technické dovednosti a fyzickou stránku jedince.

Dvakrát v týdnu, v dopoledních, či odpoledních hodinách se budeme věnovat 60-90min fotbalovému rozvoji.

Místo tréninku se určuje dle domluvy s příslušným trenérem, hráčem a klubem.

Tréninky probíhají většinou ve dvojicích, čtveřicích nebo pěticích.

Individuálního trenéra si vybíráte po vstupní diagnostice z našeho portfólia profesionálů, trenéra můžete měnit. Na tréninku budete s trenérem postupovat dle rozvojového plánu hráče, který je nastavený s mentálním koučem.

Spolupráce s mentálním a výkonnostním koučem

Nechceme, aby hráč měnil školu kvůli tomu, že na sobě chce pracovat z hlediska fotbalového rozvoje. Může setrvat ve stávající škole a zároveň získat tréninky navíc.

Cílem bude, aby si hráč vytvořil vlastní, kvalitní plán, díky kterému se zvládne rozvíjet ve škole i ve fotbale. Hlavní je, aby se hráč chtěl sám rozvíjet, a aby bral svůj rozvoj za vlastní projekt. Cílem je, aby mu hlava pomáhala s herním výkonem, nikoli mu v tom bránila.

Na týdenní frekvenci bude hráč s mentálním koučem vyhodnocovat jednotlivé kroky plánu, které mají zajistit výsledky ve škole i ve fotbale. Zároveň budeme řešit diagnostiku psychicko mentálních dovedností a jak je rozvíjet. Každý týden budeme hledat způsoby jak se posunout, jak se zlepšit, případně jak se udržet na té správné cestě.

Zároveň bude mentální kouč v kontaktu s týmovým trenérem hráče a s třídním učitelem ve škole. Budeme moci tímto způsobem efektivněji řešit růst hráče na obou frontách.

Schůzka bude pravidelně probíhat v časovém rozmezí mezi školou a začátkem odpoledního týmového tréninku, tedy mezi 12h - 17h. 

Cena

Cena za individuální program budoucího profesionála od 5.000 Kč měsíčně.

Finální cena se odvíjí od výběru jednotlivých trenérů, stylu tréninku (individuální / mini skupina), na intenzitě a časové náročnosti tréninků.

Fakturace probíhá mezi GENIUS PFA a rodičem.

Smlouva o spolupráci se uzavírá na dobu určitou, minimálně půl roku mezi rodičem (pokud není hráč plnoletý) a GENIUS PFA.   

Kontaktujte nás

Prvním krokem je domluvení si nezávazné konzultace. Následně zjistíte veškeré podrobné informace o programech či službách, které zajišťujeme pro hráče. 

Adresa:
Praha

E-mail:
info@geniuspfa.cz

Telefon:
+420 774 133 853