O                    INNOVATION CZECH SPORT

ICS

Základní problematika, kterou pomáháme řešit sportovním klubům... 

Známe velmi dobře problematiku sportovních klubů nižší úrovně. Dost často lidé říkají, aby kluby zlepšili to a to, ale jednoduše řečeno to opravdu bez peněz nejde. Žijeme v 21.století a pro sportovní kluby zbylo jen málo ,,srdcařů", kteří pro klub dělají něco zadarmo. Kluby dost často vědí co by měli dělat, aby se zlepšila sportovní či výchovná stránka, ale vždy se narazí na finance. Dnes existuje mnoho služeb a produktů, které by mohl klub využívat, aby zvedl svou úroveň, ale opět diskuse končí a začíná na nedostatků financí. Úroveň sportovní stránky klubu se rovná úrovni ekonomické stránky a to dost často i na té nejnižší úrovni. 

Z toho nám vyplývá, že pokud nezvedneme ekonomickou stránku stránku klubu, tak jen velmi těžko budeme zvedat tu sportovní. 

Možností kam by mohl klub jít pro finance není tolik a spoléhá se dost často jen na dotace. Pronájmy vlastního areálu, maximalizace dotací, majitel - mecenáš, partneři, prodej hráčů, 


Tým profesionálů 

Více než 100 profesionálů v týmu. 

Cílem je obklopit hráče profesionály ve svých speciálních oborech. Vybrali jsme pro Vás kondiční trenéry, trenéry golmanů, trenéry na techniku, mentální kouče, doktory, školitele, fyzioterapeuty, diagnostická centra fotbalových schopností apod. 

Každý trenér, doktor, fyzioterapeut, kouč, školitel je v našich řadách profesionál s letitou zkušeností, certifikáty, akreditací a především vlastní zkušeností. 


Tomáš Váňa 

Mentální kouč, zakladatel PFA GENIUS a GENIUS GROUP, fotbalový trenér, školitel 

Fotbalové služby, které nabízí tento projekt jsou nezbytné pro fotbalový rozvoj. Skončil jsem s ,,kariérou" fotbalisty v průběhu roku 2009. Již v této době jsem postrádal profesionalnější služby, které by mi pomohli být lepším fotbalistou. Pokud tenkrát existovali, tak jen pro vybranou sortu lidí a v podstatě nebylo možné se o nich ani dozvědět. Špatné na celé věci je to, že v dnešní době je to podobné. 

Našim cílem je spojit dohromady odborníky, kteří stojí za kvalitními službami, které jsou z našeho pohledou nedílnou součástí fotbalového rozvoje.  

Chceme poskytovat možnost být kvalitním hráčem...


Kontaktujte nás

Prvním krokem je domluvení si nezávazné konzultace. Následně zjistíte veškeré podrobné infomrace o programech či službách, které zajišťujeme pro hráče. 

Adresa:
Praha 

E-mail:
info@geniuspfa.cz

Telefon:
+420 774 133 853